Середа, 07.12.2022, 07:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
ЗАПИТУЙТЕ, ВІДПОВІМО
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Веб-портал професійно технічної освіти

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України

Головне управління освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Дніпропетровська обласна рада

НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл 
український центр оцінювання якості освіти
Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти
 

Педагогічна преса Освіта в Українi Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ВИКЛАДАЧІ

Науменко Любов Михайлівна 
Викладач спецдисциплін у групах «Електрогазозварник». Викладач першої категорії, педагогічний стаж 25 років. До роботи ставиться творчо, відповідально, сумлінно, вимогливо. Приділяє велику увагу тому, щоб уроки були проведені науково обґрунтовано, виважено, структура б яких була правильною, влучною і завершеною. Уміє організувати учнівський колектив на продуктивну, творчу діяльність, зосередити увагу на головному, доброзичливе і вимогливе ставлення до кожної дитини сприяє високій ефективності уроків, підвищує рівень зацікавленості дітей вивченням обладнання та технологій зварювальних робіт.
 
Гапоненко Ольга Аркадіївна

Викладач спецдисциплін у групах «Кухар», «Кухар, кондитер».

Дуже любить свою роботу,  постійно працює над собою, досконало володіє педагогічною майстерністю, сучасними методиками проведення уроків. Розробляє  та проводить нетрадиційні уроки: урок-гра, урок-семінар, урок-КВК, урок-пресконференція, урок-ділова гра та інші. Має власні методики проведення позакласних виховних заходів з професійною спрямованістю: гра КВК, гра «Поле див», гра «Що? Де? Коли?», практичні конференції та інші. Має власну методику алгоритмічного вивчення нового матеріалу, методику виготовлення муляжів страв та виробів. Написала методичний посібник для викладачів «Перевірочні роботи з предмета  «Технологія приготування їжі з основами товарознавства».  У 2009 році брала участь у Всеукраїнському конкурсі робітничої професії на теми: «Із досвіду проведення професійних декад в ПТУ № 48», «Використання муляжів та фотографій у профорієнтаційній роботі». Керує методичною комісією громадського харчування, виступає організатором проведення професійних тижнів, декад, місячників за професіями «Кухар», «Кухар, кондитер». Постійно дає відкриті уроки, своїм досвідом обмінюється з колегами.  Оформила кабінет «Технології приготування їжі» наочними посібниками, дидактичним матеріалом, поурочною систематизацією. Інтер’єр кабінету -  кафе в українському стилі.

Учні Гапоненко О.А. беруть участь в обласних конкурсах профмайстерності, займають призові місця.

Має вищу категорію та педагогічне звання «Викладач-методист».

Має нагороди:

  • нагрудний знак «Відмінник освіти України»;
  • почесна грамота міського голови;
  •  почесні грамоти управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації;
  • Почесна грамота президії обкому профспілки;

Вже тричі Ольгу Аркадіївну обирають головою профспілки ПТУ № 48.

Принципова, творча, креативна, вимоглива, талановита. У своїй роботі керується девізом: «Викладач – це артист великої сцени, і він не має права не знати своєї ролі та погано виглядати».

Ползікова Єлизавета Павлівна 

З 2001 р. працює в ПТУ № 48 на посаді викладача математики.

Ползікова Є.П. відзначається високою професійною майстерністю, володіє методикою сучасного уроку, працює над формуванням логічного мислення та розвитком математичної пам’яті в учнів. Доброзичлива, принципова, творча. Спеціаліст першої категорії, стаж педагогічної роботи 25 років. Очолює методичну комісію природничо-математичних дисциплін, надає допомогу молодим викладачам. Бере активну участь у громадсько-суспільному житті. Приділяє велику увагу вихованню учнівської молоді.

Тєрєбов Василь Миколайович 

З 2008 року працює в ПТУ № 48 викладачем захисту Вітчизни.

Тєрєбов В.М. принциповий, ініціативний, компетентний, комунікабельний, творчий, креативний. Велику увагу приділяє патріотичному вихованню молоді. Бере активну участь у суспільному житті.

Соснич Ірина Вікторівна

З 2003р. працює в ПТУ № 48 м. Новомосковська, спочатку на посаді заступника директора з НР, потім викладачем української мови та літератури.

Соснич І.В. має високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості. Досконало володіє методикою сучасного уроку, використовує інтерактивні форми і методи. Забезпечує результативність та якість навчання, проводить системну роботу по удосконаленню КМЗ предмета. Працює з обдарованими дітьми. Веде цілеспрямовану роботу по формуванню мовленнєвих умінь та навичок учнів, роботу по вихованню учнів на кращих традиціях українського народу. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Вимоглива, принципова, виховує в учнів почуття національної свідомості, престиж рідної мови, повагу до традицій і звичаїв українського народу.

Наша адреса: Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Новомосковськ, вул Леваневського, 27А

Телефони: (0569) 38-02-29 , 096-362-47-18

Факс: (0569) 38-08-11

e-mail: ptu48@i.ua