Середа, 01.02.2023, 09:47
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
ЗАПИТУЙТЕ, ВІДПОВІМО
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Веб-портал професійно технічної освіти

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України

Головне управління освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Дніпропетровська обласна рада

НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл 
український центр оцінювання якості освіти
Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти
 

Педагогічна преса Освіта в Українi Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УЧНЯМ

ШАНОВНІ УЧНІ!

   Ви є членами великої учнівської родини, складовою частиною колективу професійно-технічного училища №48 м. Новомосковська. Від Вас ми очікуємо позиції, що виражається в патріотизмі, в дотриманні культурних традицій, пошані до державних символів, до мовних обов'язків, що полягають у захисті та збереженні рідної мови.

   Очікуємо від Вас високої культури вчинків у різних ситуаціях, пошани до батьків, людей старшого покоління, у створенні доброзичливої атмосфери в колективі учнів, друзів, примноження добрих традицій в учнівському житті. Недопустимим є лихослів’я - вживання нецензурщини, брутальної лайки, що паплюжать рідну мову, руйнують особистість кожного.

    Хочемо щоб добросовісна праця, ввічливість, власна гідність, взаємоповага характеризували кожного з Вас, щоб кожен з учнів ставив перед собою високі вимоги і творчо, самостійно, наполегливо їх реалізовував. Прагнемо щоб училище було тим місцем, в якому в повній мірі виражаються всі Ваші цінні ініціативи, реалізується самодіяльність і активність, спільні зусилля на благо училища. Щоб час, проведений в училищі, допоміг Вам стати професіоналами, повноцінними учасниками громадського життя.

   Пам'ятайте, що високо цінується ініціатива, творчість, охайність, чистота і порядок, а для розхлябаності, недбальства, ледарства, марнотратства в училищі немає ні часу, ні місця.

   Не будьте байдужі до зла, неправди, порушень навчального процесу. Не забувайте, що для створення навчального оточення - навчальних кабінетів, виробничих приміщень, залів, учнівського гуртожитку затрачені великі спільні з Вами зусилля і кошти - їх треба берегти.

   Знайте! Оволодівши знаннями, професійними навиками Ви зможете не просити, не принижуватися, а самостійно заробляти, зайняти гідне для Вас місце в житті. За Ваші знання і працю Вас завжди будуть поважати, цінувати і любити люди.

Наша адреса: Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Новомосковськ, вул Леваневського, 27А

Телефони: (0569) 38-02-29 , 096-362-47-18

Факс: (0569) 38-08-11

e-mail: ptu48@i.ua