Середа, 01.02.2023, 09:55
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
ЗАПИТУЙТЕ, ВІДПОВІМО
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Веб-портал професійно технічної освіти

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України

Головне управління освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Дніпропетровська обласна рада

НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл 
український центр оцінювання якості освіти
Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти
 

Педагогічна преса Освіта в Українi Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

        

   Дати людині щастя улюбленої праці -

    означає допомогти їй знайти серед безлічі доріг ту,

                                             на якій найяскравіше розкриваються індивідуальні 

        творчі сили і здібності її особистості.

                                                                                 Василь Сухомлинський 


 

 У часи постіндустріального суспільства дослідження фахівців вказують на те, що на  ринку праці все більшої популярності набувають робітничі професії.  Це слюсарі, електрогазозварники,  електромонтери, кондитери, кухарі, обліковці тощо. Роботодавці все частіше наймають на роботу простих робочих. Відповідно до даних  статистики, сьогодні на ринку праці 56% вакансій - це робітничі професії. І потреба в таких працівниках щороку зростає. Як показує досвід, працюючи на виробництві, можна гарно заробляти. Крім того,  здобуття робітничої професії нерідко дає старт до власного бізнесу. Адже часто кваліфіковані робітники переходять від постійної найманої праці до виконання приватних замовлень. Це дозволяє робітнику розпоряджатися на власний розсуд вільним часом, формуючи для себе гнучкий графік і на власний розсуд формувати розцінки на свою діяльність.

     Правильний вибір професії – важливий крок у житті кожної людини. Ми прагнемо жити в успішному суспільстві, а успішність суспільства залежить від його ефективності. Ефективне суспільство будують професіонали - справжні  майстри своєї справи. Одним із пріоритетних напрямків роботи професійно- технічного училища № 48 м.Новомосковська є профорієнтаційна робота, що стала запорукою залучення учнівської молоді, незайнятого населення до  здобуття робітничих професій. Професійна орієнтація включає в себе різні систематизовані технології за змістовними напрямками:

-  професійної інформації; 

-  професійної консультації;

 -  професійного відбору; 

-  професійної діагностики ;

-  професійної адаптації.

    Профорієнтаційна робота має системний характер,  який розпочинається з аналізу досягнень і проблемних питань за попередній навчальний період, моніторінг соціального середовища, ринку праці, особливостей контингенту, прийняття низки управлінських рішень щодо форм, методів та напрямків роботи та їх реалізації. Результативність  роботи полягає в тому, що дає можливості підвищити рівень самосвідомості і самооцінки майбутніх вступників, оцінити ринок праці згідно вимог сьогодення, знизити психологічні протиріччя, а головне вирішити  проблему професійних пошуків і професійного вибору. 

   Метою профорієнтаційної роботи училища є підготовка до свідомого професійного визначення та становлення особистості, узгодження інтересів особи і суспільства у виборі сфери професійної діяльності. 

      Для реалізації  профорієнтаційної роботи, з метою оновлення форм та іструментарію з професійної орієнтації, поширення кращого досвіду з використання інформаційно-комунікаційних технологій для популяризації робітничих професій  професійно-технічне училище  №48 м. Новомосковська пропонує  ознайомитись з матеріалами конкурсу "Інформаційно-комунікаційний контент з профорієнтації". (ДЕТАЛЬНІШЕ)

 

Наша адреса: Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Новомосковськ, вул Леваневського, 27А

Телефони: (0569) 38-02-29 , 096-362-47-18

Факс: (0569) 38-08-11

e-mail: ptu48@i.ua