Середа, 07.12.2022, 05:55
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
ЗАПИТУЙТЕ, ВІДПОВІМО
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Веб-портал професійно технічної освіти

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України

Головне управління освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Дніпропетровська обласна рада

НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл 
український центр оцінювання якості освіти
Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти
 

Педагогічна преса Освіта в Українi Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

МАЙСТРИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

Варяник Ольга Олександрівна 

В 2000 році вступила до професійно-технічного училища № 48. З перших днів навчання в училищі зрозуміла, що обрала правильний шлях у своєму житті. Ольга обрала професію «Кухар, кондитер». У 2002 році закінчила навчання і здобула 5 розряд кухаря і 4 розряд кондитера.

Після навчання в училищі працювала в кафе «Карат», «Оріон» м.Новомосковська, а з 2003 року працювала у ресторані «Гніздо глухаря» у м.Дніпропетровську. Завдяки своїм здібностям,  цілеспрямованості, відповідальності, творчому підходу до праці їй підвищили розряд кухаря, а згодом вона стала шеф-кухарем ресторану.

У 2010 році повернулася до рідного ПТУ № 48 працювати майстром виробничого навчання. Тепер вона навчає своїх учнів майстерності кухарів-кондитерів, відповідальна, добросовісна, творча.

Кізім Олександр Якимович 

 Після закінчення 9 класів вступив до ПТУ № 48 м.Новомосковська на навчання за спеціальністю «Муляр, штукатур».

З 2009 р. працює майстром виробничого навчання в ПТУ № 48 у групі мулярів, штукатурів. Займається самоосвітою, принциповий, енергійний, наполегливий, цілеспрямований.

Хрон В’ячеслав Олександрович 

Після 9 класів Голубівської школи навчався в Перещепинському професійному ліцеї. Отримав атестат та диплом кваліфікованого робітника  з відзнакою за фахом: «Слюсар з ремонту машин та устаткування, водій автотранспортних засобів, тваринник, дояр».

У 2007 році вступив до Дніпропетровського індустріально-педагогічного технікуму, який закінчив у 2010 році з відзнакою, отримав спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів», технік-механік. У 2016 році здобув ступінь магістра у Дніпропетровському державному аграрно-економічному уеіверситеті за спеціальністю "Механізація сільського господарства" і отримав кваліфікацію інженера-дослідника з механізації сільського господарства.

З 2010 року працює майстром виробничого навчання.

Хрон В.О. цілеспрямований, самодостатній, відповідальний. Знайшов спільну мову зі своїми учнями, користується серед них повагою. Бере активну участь у суспільно-громадському житті, у конкурсах профмайстерності.

Колєснікова Євгенія Вікторівна 

У 1974 р. закінчила Дніпродзержинський технікум громадського харчування, здобула спеціальність технік-технолог. Працювала на різних підприємствах харчової промисловості міста та району.

З 1993 р. працює в ПТУ № 48 на посаді майстра виробничого навчання. Майстер виробничого навчання ІІ категорії.

Колєснікова Є.В. відзначається високим професіоналізмом, творчим підходом до організації навчально-виховного процесу, вимоглива до себе та учнів, доброзичлива, володіє сучасними технологіями у виробничому навчанні та активно застосовує їх у роботі з учнями. Цілеспрямовано працює над поповненням матеріально-технічної бази училища, проводить відкриті уроки на високому професійному рівні. Бере активну участь у роботі методичної комісії училища, обласних семінарах, ділиться досвідом.

Учні Колєснікової Є.В. неодноразово займали призові місця на обласних олімпіадах та конкурсах профмайстерності. 

Яблунівська Світлана Віталіївна

У 1989 році закінчила Український інститут інженерів водного господарства за фахом інженер-гідротехнік. Після закінчення інституту була направлена майстром в ПМК-36 тресту "Дніпробуд", де пропрацювала до 1998 року. 2001-2002 рр. - старший майстер в КП ЖЕО, 2001-2011 майсткр в СКУ "Трубник". З 2012 року майстер виробничого навчання в училищі.

Компетентна, відповідальна, сумлінна, принципова. У роботі з дітьми використовує індивідуальний підхід. Ділиться власним досвідом, користується повагою серед колег. Творчо підходить до виконання будь-якої роботи.

 

 

Кривенко Лариса Олександрівна

Закінчила Національну металургійну академію України та отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Промислова теплоенергетика та енергозбереження" та здобула кваліфікацію "Спеціаліст енергетики".

З 2010 року працює в училищі майстром виробничого навчання.

Кривенко Л.О. освічена, грамотна, цілеспрямована майстриня. Постійно працює над самоосвітою, добре володіє інформаційними технологіями. Її уроки виробничого навчання цікаві, різноманітні, творчі. Учні люблять свою керівничку за доброзичливість, справедливість, креативність.

Голишко Ольга Анатоліївна

У 2017 році закінчила професійно-технічне училище №48                               м. Новомосковська і здобула професію кухаря. У 2018 році повернулася до рідного училища майстром виробничого навчання. Навчається в Київському національному університеті культури і мистецтв ім. Поплавського за напрямком "Готельно-ресторанний бізнес".

Голишко О.А. молода, енергійна, трудолюбива, вимоглива, творча. Крім уроків виробничого навчання, Ольга Анатоліївна велику увагу приділяє вихованню своїх підопічних. Найкраще в неї виходить танцювальний напрям - вона сама ставить танці для дітей і разом з ними танцює. Жодне світо не проходить без її участі.

 

Наша адреса: Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Новомосковськ, вул Леваневського, 27А

Телефони: (0569) 38-02-29 , 096-362-47-18

Факс: (0569) 38-08-11

e-mail: ptu48@i.ua