Середа, 07.12.2022, 05:25
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
ЗАПИТУЙТЕ, ВІДПОВІМО
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Веб-портал професійно технічної освіти

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України

Головне управління освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Дніпропетровська обласна рада

НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл 
український центр оцінювання якості освіти
Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти
 

Педагогічна преса Освіта в Українi Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Класному керівникові

Створення дружнього учнівського колективу — це, перш за все, спільна творчість і самовіддана діяльність класного керівника та дітей. Як навчитися бути «класним» керівником в усіх значеннях цього слова? Варто звернути увагу на те, що класному керівникові зараз дуже нелегко. У складний час масштабних політичних і соціально-економічних перетворень в українському су- спільстві важко вести цілеспрямовану та ефективну виховну роботу з учнями. В епоху змін учителеві дуже важливо ста- ти на правильну громадянську і педагогічну позицію, вірно визначити цільові орієнтири у своєму житті й педагогічній діяльності, не помилитися у виборі життєвих принципів і на- прямків подальшого особистісного розвитку. Як хочеться зустріти такого класного керівника, який під час першої та наступних зустрічей казатиме: «Які чудові діти у нашому класі!» І відразу в батьківській свідомості народжуватиметься фраза: «А у цих чудових дітей чудові батьки». Як хочеться зустріти такого класного керівника, який відразу зможе розповісти практично все про успіхи та не- вдачі твоєї дитини у школі. І тоді не доведеться бігати шкіль- ними коридорами і шукати вчителів історії, хімії, математи- ки чи інших предметів, щоб довідатися, як справи у твого чада. Як хочеться зустріти такого класного керівника, який зможе побачити, зрозуміти і прийняти особливості твоєї дитини, допомогти їй стати самою собою, запобігти конф- ліктам зі своїм внутрішнім «я» і оточуючими. Класний керівник — це педагог-професіонал, ду- ховний посередник між суспільством і дитиною, організа- тор системи стосунків на базі різноманітних видів сумісної діяльності класного колективу, творець сприятливого мо- рально-психологічного клімату в класі, координатор зусиль 3 1. Організація роботи класного керівника 4 педагогів, сім’ї, соціуму — усіх виховних сил суспільства, які впливають на становлення та розвиток особистості.

Ці посібники стануть у пригоді класним керівникам, особливо початківцям. У них вони зможуть знайти відповіді на основні питання, які бентежать класних керівників на початку своєї роботи, а саме:

З чого починається робота класного керівника?

Як створити дружній класний колектив?

Як не заблукати у лабіринті нормативно-правових документів?

Методичний посібник Нотатки класного керівника ПТНЗ або з досвіду «Незнайка»

Довідник класного керівника в запитаннях та відповідях

Патріотичне виховання здобувачів професійної освіти: методичні матеріали для викладачів, вихователів, майстрів виробничого навчання

Наша адреса: Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Новомосковськ, вул Леваневського, 27А

Телефони: (0569) 38-02-29 , 096-362-47-18

Факс: (0569) 38-08-11

e-mail: ptu48@i.ua